Перепелиця С.І.

Перепелиця Світлана Іванівна

Творче кредо:

•Душа дитини, як квітка –

Розквітає, тоді, коли її живить сонце.

Тому моє завдання – дарувати тепло

Свого серця дітям,

Бачити в них майбутнє,

Розвивати прагнення творити добро

І нести його людям.

В.О. Сухомлинський

Перепелиця Світлана Іванівна
Вчитель початкових класів  Шестірнянської середньої загальноосвітньої  школи

Освіта : вища, КДПІ, 1993 рік

Вища кваліфікаційна категорія

Стаж роботи – 27 років.

Проблема: «Розвиток  зв'язного мовлення   молодших школярів»

Вивчаю досвід : Вчителя – методиста   української  мови   Бугрієнко І.І.

Красу слова особливо можна відчути в поезії. Захоплююсь віршем і пі­снею, тому і вихованці відчувають музику слова, проймаються найтоншими емоційними відтінками рідної мови.

Пишу вірші сама. У дитинстві кожна людина - поет. Я притримуюсь думки, що було б наївно думати, ніби постій­не натхнення приходить як чудесний дар. Душу пробуджує почуття прекрас­ного. Якщо це почуття не виховувати, учень залишиться байдужим до краси природи і слова. Поетична творчість - найвищий ступінь мовної культури, яка виражає сутність людської культури.

Робота над правильною вимовою, над чіткістю і виразністю усного мо­влення, над збагаченням словника, над словосполученням, реченням, зв'язним текстом, над орфографічно і пунктуаційно грамотним письмом по­винно стати основою кожного уроку.

Це зумовлює розгляд теми програми у взаємозв'язку орфоепічних, фонетичних, лексичних, синтаксичних, орфогра­фічних та інших понять. Саме такий комплексний підхід до аналізу мовного явища покладений в основу розробки уроків розвитку зв'язного мовлення у 1-2 класах. Система завдань розроблена таким чином, щоб спрямувати учнів на самостійну пошукову діяльність.

Цикл уроків української мови для 4 класу

Книга "Народні прикмети про погоду"

Інтелектуальна гра "Чи заєте Ви рідну мову?"

Розвиток зв'язного мовлення 2 кл.

Виховний захід 4 кл " Ми- українці"