Цехмістер В.Л.

Цехмістер Володимир Леонідович

Володимир Леонідович працює у школі з 2004 року, має вищу кваліфікаційну категорію.

Основу системи роботи вчителя складають аспекти фізичного навчання. Систематична робота з учнями забезпечує розвиток фізичних здібностей, активності учнів, підвищення інтересу до предмета, формування позитивної концепції учасників педагогічного процесу. Він постійно вдосконалює свою методику викладання, шукає нові форми і методи організації занять з учнями, домагається максимально можливих результатів. Його вихованці являються призерами районних та обласних змагань.

Щоб  зробити  дитину

розумною   і     розсудливою,

зробіть її міцною і здоровою.

Хай  вона  бігає,  стрибає,

пустує, хай грає і діє,

перебуває у безперервному русі.

Ж.-Ж. Руссо

Основними засобами реалізації замисленого є розвиток фізичних здібностей учнів. До цінних особливостей досвіду Цехмістера В.Л. належить:

• формування потреби в активній діяльності, яка допоможе кожному учню зміцнювати здоров’я, відчути свою самостійність, загартувати свій організм, розвиватися фізично, вести здоровий спосіб життя;

• створення  передумови для вирішення багатьох завдань, що стоять перед педагогічним колективом у плані реалізації комплексної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту «Фізичне виховання – здоров’я нації».

Конспекти уроків

Гімнастика 5 кл.