Гаркуша С.М.

Гаркуша Світлана Миколаївна

Вчитель початкових класів

Шестірнянської СЗШ.

Стаж роботи 27 років, освіта вища.

Проблема, над якою працюю:

“Активізація навчальної діяльності молодших школярів шляхом розвитку комунікативних умінь і навичок”

Я – вчитель! Я несу науки світло

І сію в душі зерно доброти,

Всім серцем прагну, аби наші діти

Могли людьми достойними зрости...

Нестандартні уроки

Однією з найсерйозніших хиб нашої шкільної практики є те, що, навчаючи дітей, працює переважно вчитель ”, - цю думку В. Сухомлинського можна застосувати до характеристики навчального процесу на сучасному етапі.

Тому що, ідеалом сучасного навчання є особистість не з енциклопедично-розвиненою пам'яттю, а з гнучким розумом, зі швидкою реакцією на все нове з повноцінними розвинутими потребами дальшого пізнання та самостійної дії, з добрими орієнтувальними навичками й творчими здібностями.

Вважаю що, основною метою позакласної роботи  є розвиток інтелектуально-творчих умінь молодшого школяра, емоційно-вольового та комунікативного компонентів у структурі його особистості.

В майбутньому бачу учня, як особистість креативну: здатну до творчого нестандартного мислення, уміння ефективно розв'язувати складні проблеми власної життєдіяльності.

Урок-проект. Природні зони

Природознавство 1 кл

Основи здоров'я.Настрій і емоції 1кл.

Виховний захід "Всі професії важливі - вибирай на смак"

Досвід роботи вчителя презентація